Навіщо потрібен цей портал пересічним користувачам і державним службовцям

Однією з невід'ємних передумов для активізації успішного соціально-економічного розвитку Одеської області є максимально можливе використання в діяльності місцевих виконавчих органів та органів самоврядування сучасного потенціалу IT і Internet технологій з метою впровадження дієвих механізмів щодо реалізації новоприйнятих або оновлених законів у сфері доступу до публічних даних, децентралізації влади та боротьби з корупцією.

Однак впровадження цих сучасних IT і Internet технологій без урахування думок та потреб конкретних користувачів недоцільно, як з точки зору ресурсоємності цього впровадження, так і з точки зору пріоритетного вирішення за допомогою такого впровадження найбільш гострих соціально-економічних проблем області. Саме для того, щоб вирішити вищезгадану проблему і максимально врахувати думки та пропозиції, як кінцевих користувачів сайтів місцевих державних структур, так і потреби співробітників, задіяних у сфері електронного врядування, і був створений цей портал.

Крім участі в різних анкетних опитуваннях пересічний користувач на цьому порталі зможе вивчити результати вже проведених опитувань, а також ознайомитися з інформаційно-аналітичними довідками КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" сформованими, як за результатами вищеназваних опитувань, так і за результатами власних досліджень існуючих інформаційних ресурсів місцевих виконавчих органів та органів самоврядування.

Разом з тим, на даному Web-ресурсі зареєстровані державні службовці за допомогою заповнення відповідних анкет зможуть сформулювати і обґрунтувати свої потреби і побажання для вдосконалення електронного врядування в області. Відомості за даними анкетами також будуть вкрай важливі, як для складання майбутніх програм з інформатизації області, так і для обґрунтування необхідного щорічного фінансування в цій сфері.

Додати новий коментар