Опубліковані результати опитування, що пройшло у липні 2016 року, щодо 30-ти територіальних ЦНАПів в Одеській області

Зараз відвідувачі нашого порталу можуть нарешті ознайомитися з деталізованими результатами опитування, що пройшло у липні 2016 року за підтримки Програми EGAP, щодо 30-ти територіальних ЦНАПів в Одеській області. Ці результати опитування розміщені в підрозділі "Опитування 2016 року щодо ЦНАПів" розділу "Результати опитувань" даного порталу. Тут наші відвідувачі можуть ознайомитися з наступним матеріалом:

1. "Аналітична довідка за результатами опитування ЦНАПів" - розділ дає можливість перегляду файлу в PDF форматі, котрій містить опис результатів опитувань і висновків щодо них в розрізі по тим розділам, які були передбачені відповідною формою опитування.

2. "Зведена електронна таблиця результатів опитування ЦНАПів" - розділ дає можливість перегляду файлу електронних таблиць, де зведені відомості, які були надані кожним їх 30-ти опитаних ЦНАП при допомог відповідної електронної форми.

3. "Підсумкові висновки за результатами опитування ЦНАПів" - цей розділ у вигляді окремих матеріалів з підсумковими висновками та діаграмами з відповідною аналітичної записки містить наступні сім підрозділів:

4. "Основні дані, потреби та потенціал в розрізі по опитаним ЦНАПам" - цей розділ містить 30-ть окремих для кожного з опитаних ЦНАПів підрозділів, де зібрані, властиві цим територіальним центрам, основні відомості, потреби і потенційні можливості.

Ситуація, яка була виявлена в ході опитування щодо ЦНАПів, виявилася досить сумною, як з точки зору притаманних їм потреб, так і з точки зору низької ефективності наданих ними послуг. Але, ми сподіваємося, що в рамках виконання завдань за Програмою EGAP, завдяки проведенню цього опитування і визначенню основних проблем по ЦНАП, нам вдасться значно поліпшити нинішню ситуацію.

Додати новий коментар