Проведено комплексне опитування територіальних ЦНАП в Одеській області

29 липня поточного року завершилося комплексне опитування територіальних центрів надання адміністративних послуг в Одеській області. В результаті проведення даного опитування ЦНАПами були надані достатньо повні відомості, які в подальшому будуть використані для обґрунтування їх всебічних потреб, сприяння активізації діяльності цих центрів, створення більш комфортних умов роботи для співробітників ЦНАП і підвищення якості надання цими центрами адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Дане опитування проводилося в рамках реалізації Програми "Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства" (EGAP), яка реалізується в 2015-2019 рр. Ця програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які повинні удосконалити якість управління, поліпшити взаємодію влади і громадян, а також сприяти соціальним інноваціям в Україні.

На жаль, слід зазначити, що з 34-х ЦНАПів, що діють в Одеській області, у вищезгаданому опитуванні взяло участь лише 30-ть таких центрів, в 2-х з яких форми опитування були не до кінця заповнені і розміщені на цьому порталі в статусі чернеток. В опитуванні не прийняли участь наступні ЦНАП:

  • ЦНАП Білгород-Дністровської РДА
  • ЦНАП Біляївської міської ради
  • ЦНАП Подільської РДА
  • ЦНАП Теплодарської міської ради

У статусі чернеток залишилися форми опитування наступних ЦНАП:

  • ЦНАП Балтської міської ради
  • ЦНАП Савранської РДА

Сподіваємося, що перераховані вище недобросовісні центри надання адміністративних послуг з часом все-таки усвідомлюють конкретні вигоди від участі в подібних опитуваннях і надалі будуть брати в них участь.

Додати новий коментар